ברכישה ב 299 שח ומעלה משלוחים לכל הארץ חינם 

ROJA DOVE

נוצר על ידי הבושם הבריטי Roja Dove,  וזוכה להכרה רחבה כבית הניחוחות המפואר ביותר בעולם.

Roja Dove ידועה בעבודה עם החומרים האיכותיים ביותר; מרוז דה מאי, יסמין דה גראס ואמברגריס טבעי, כולם עולים הרבה יותר מזהב טהור, דרך קופסאות בעבודת יד עם משי, וכובעי מצופה זהב 24 קראט, ונרות עם שמני ניחוח משובחים שלהם מעורבים עם השעווה הטובה ביותר ונמזגת בעבודת יד בקפדנות, הכל נעשה ללא פשרות.

רוז'ה דאב ידוע באותה מידה בסגנון הבישום היצירתי שלו, כאשר ה- GQ האמריקאי מכנה אותו 'האף הגדול ביותר בעולם', ו"ניו יורק טיימס "מחשיב אותו כ"חייט ניחוח אמן". כשמדובר בניחוח יוקרתי, אין ממש משהו כמו רוג'ה פרפומים.

" אני מאמין שבושם הוא משורר או מספר סיפורים שיוצר את המוחשי מן הבלתי מוחשי " , מסביר רוז'ה, " דימויים מופשטים הפוגעים בליבתנו. אנחנו מציירים תמונות אבל אנחנו פשוט לא משתמשים בצבע. אנו מספרים סיפורים אך איננו משתמשים במילים. במקום זאת אנו מאפשרים לחומרי גלם לבטא את רעיונותינו, את חזוננו, תוך שימוש בשפת הבושם. ” אמונה זו עוברת דרך כל שיקוי זהב מפואר. הניחוחות של רוג'ה פרפומים מסוגננים, עכשוויים ועשויים להחזיק מעמד, ונזכרים במותרות העבר תוך ציפייה לציפיות העתיד.

הרעיון עבור Roja Parfums הוא פשוט; האמונה הבסיסית של רוז'ה היא שיש בושם מושלם לכולם, והקולקציה היא לוח ריחות מאוזן המאפשר ללקוח למצוא את הריח המושלם עבורם.


סינון
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. בשמי בוטיק
  4. /
  5. ROGA - רוג'ה
בניית אתרים 2all