ברכישה ב 299 שח ומעלה משלוחים לכל הארץ חינם 

ROSENDO MATEU

רוסנדו מטאו הוא הדימוי החי של אדם מתוצרת עצמית, הדבר בא לידי ביטוי בעבודתו ובעיקר בפרפקציוניזם שלה הנוגע לכל אחת מיצירותיו. מזה 40 שנה, מטאו הוא אחד המומחים בפויג, אחת מחברות הבשמים היוקרתיות בעולם. במהלך אותה תקופה פיתח עשרות ניחוחות, הנושאים את חתימתו האישית ואת השאיפה להשיג שילוב של מסחריות יחד עם יצירת מוצר ייחודי.

לאחר עבודתו עבור כמה מהמותגים הבינלאומיים הגדולים ביותר, הקדיש מטאו חלק מזמנו לפרויקטים שאפתניים יותר כמו פיתוח בשמים מותאמים אישית, שהובילו אותו ללמוד נושאים מגוונים כמו הציוויליזציה היוונית, האימפריה הרומית או ציורי פרנסיס. בייקון. בדיוק עם האחרון הוא לקח על עצמו את אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני כל מומחה בניחוח: לעצב ניחוח לתערוכה המוקדשת לצייר האנגלי, הוא בילה חודשים בחקר הריח של צבעים, קנבס, רמות לחות ואפילו את הזמן שבייקון חי ועבד. התוצאה נותנת מושג על רמת המעורבות שמאסטרו ותיק זה מניח בכל אחד מהפרויקטים שלו.

כמאסטר בשמים מאז 2010 (אחד הבודדים באירופה) בשנת 2017 מטאו עמד בפני אתגר חדש: יצירת קולקציה חדשה תחת תווית משלו, 6 ניחוחות שניתן להשתמש בהם ללא הבחנה על ידי גברים ונשים.

לאחר האוסף המצומצם הראשון שלו, מטאו מוכן סוף סוף להראות מדוע הוא נחשב לאחד הבשמים הטובים בעולם. מאז 2017 , אוסף Rosendo Mateu זמין בחנויות הטובות ביותר בעולם. עיצוב מעולה של הבקבוק וגם האריזה, בפיקוח האדון עצמו ובנו ג'ואן מטאו, מהווים את הגימור המושלם לכל החוויה. מוצר ללא דופי, מידו של אדם שהקדיש את חייו לעולם הניחוח. 


סינון
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. בשמי בוטיק
  4. /
  5. ROSENDO MATEU - רוסנדו מאטאו
בניית אתרים 2all