קיליאן - KILIAN

סנן מוצרים

מציג את כל 4 התוצאות

אמנות ותרבות

כשקיליאן מדבר על הבשמים שלו, הוא "יתקל" בהתייחסויות ספרותיות או קולנועיות, או רמיזות חושניות (למזון טוב או לעור), כאילו יצירתו נעשתה כל הזמן (במכוון) ברטט על ידי מערכת התייחסות זו. אלה הם שלבי הסולם המובילים לבשמים שלו, שאינם נובעים מענן, או אף או אקדח, אלא ממה שמשפר אותנו: מוזיאון, יצירתו של יוצר או מלחין, ערב בחוץ, מסעדה, אדם אחר.

הפוך את הבושם לגלוי

בעוד שהאמנות משאירה את חותמה, לבושם יש ממד לא מהותי מטבעו. התווים העליונים, תווי הלב, הדרים או חומר נפץ. אבל חייבים לקחת משהו לעין: הבקבוק, החומר, האידוי; והתיבה, המיטה בה היא שוכבת, כמו הד, מראה, מעבר לממשי. קיליאן ואומניו בחרו להסתכן בירידה ארצה, לעבוד עם כסף, זהב, תחרה וקאלה; לחפש דרכים להיטען (ולא לזרוק); להעז לפרש את מה שהם חולמים, לשלוף את המהות, להנציח. לתרגם עם הסיכון לבגוד, אבל גם להתחבר מחדש. מצא את עצמך.

יוקרה אמיתית אמורה להימשך לנצח

יוקרה, כמו אושר, היא הרעיון המטושטש של משהו טוב שקורה. האמנות של קיליאן היא לתפוס אותו, כמו ניחוח של פעמים, ולגרום לו להימשך. הבשמים שלו הם מסרים המועברים בערפל, או משב, כדי להתריס עם הגורל, וזה עשוי פשוט לתפוס, להחזיק מעמד; להחליק אל נצח מכמיר וממכר. מותרות תמיד צריכות להימשך, וזה אתגר חושני, לתפוס את מה שארעף כדי להתענג עליו טוב יותר. להאט את הזמן ולהעצים את התחושות. לחזור למקורותיו של הבושם, כאשר בקבוק ותיבה היו מעיל הנשק שלו; התגלמות הרוח.

מוזמנים יחד איתנו לחוויה של שלמות שמיימית ותבחרו את הניחוח המושלם הבא שלכם …